Råttsvanssked

398766

RÅTTSVANSSKED, silver, England 1700-tal, längd 21 cm

Äldre gravyr, slitage

Silver

Monter 23

Råttsvanssked

Budhistorik (5 bud)
2677640
2682205
2677640
2675313
2673013
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.