Kandelabrar 1 par

398765

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 52 cm

bruksslitage

Metall, Belysning, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Kandelabrar 1 par

Budhistorik (14 bud)
2686133
1 700
2685481
1 600
2680947
2685480
2680947
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.