Kandelabrar 1 par

398764

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 57 cm

bruksslitage

Metall, Belysning, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Kandelabrar 1 par

Budhistorik (21 bud)
2686091
3 200
2686087
2686071
2 800
2686066
2 600
2685693
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.