Rörstrand porslin

398759

PORSLINSFÖREMÅL, 5 stycken, Rörstrand, 1950/60-tal

bruksslitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Rörstrand porslin

Budhistorik (19 bud)
2685136
1 300
2685060
2684669
2684636
2684630
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.