Cabaret

398755

CABARET, 9 dlr, flintgods, omkring år 1900, diameter ca 46 cm

nagg, skador, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Cabaret

Budhistorik

2016-08-12 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.