Sylvia Leuchovius

398753

SYLVIA LEUCHOVIUS, väggskulptur, ägg och fiskfat, Rörstrand, glaserat stengods, signerade, äggets höjd ca 9 cm, fiskfatet 37x17 cm

väggskulptur skadad, slitage

Keramik/Porslin, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Sylvia Leuchovius

Budhistorik (24 bud)
2685168
1 800
2685152
1 700
2685167
1 600
2685152
2685139
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.