Wilhelm Hundt

398751

WILHELM HUNDT (f. 1899): S/S Portos i Sundsvalls hamn (Kolbåten), signerad Hundt, olja på pannå, 51x62 cm

Fack 4

Wilhelm Hundt

Budhistorik (11 bud)
2681034
850
2681033
2680471
750
2681031
750
2680471
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.