Spegel med konsolbord

398750

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, marmorskiva, mått spegel höjd 221x76 cm, konsolbord, höjd 81, 89x40 cm;

Färgbortfall

Diverse, Hem, Speglar

Rum 11

Spegel med konsolbord

Budhistorik (19 bud)
2681081
5 600
2681075
5 400
2681070
5 200
2681030
5 000
2681068
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.