Göran Wärff fat

398746

GÖRAN WÄRFF, fat, oval, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda G Wärff 7079910, höjd ca 6,5, längd 33 cm

repor

Glas, Konstglas

Monter 12

Göran Wärff fat

Budhistorik (8 bud)
2687364
900
2687359
850
2687354
2687353
750
2685228
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.