Bar

398743

BARGRUPP, bambu, 1960-tal, bord och två stolar, höjd ca 103, största bredd 100 cm

Smärre slitage.

Möbler, Temaauktion

Rum 4

Bar

Budhistorik (9 bud)
2677004
3 200
2675734
2675734
2 800
2674065
2 600
2674065
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.