Lena Larson

398742

LENA LARSON, "Bohem 604", Nesto, 1960-tal, fåtölj, vitmålad, spjälrygg, stoppade dynor, höjd ca 111, bredd ca 58 cm

Smärre slitage.

Möbler, Design

Rum 12

Lena Larson

Budhistorik (4 bud)

2681338
500
2681336
2679689
2677665

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.