Robert Melin oljemålning

398738

ROBERT MELIN (född 1963): Omfamningen, signerad R. Melin, olja på duk, 92x92 cm

duklagning

Rum 3

Robert Melin oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2681737
2 400
2681793
2681737
2681791
1 900
2681737
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.