Sideboard teak

398736

SIDEBOARD, Ikea, 1960-tal, i teak med betsad benställning, dörrpar samt sex lådor, utanpåliggande gångjärn i mässing, höjd ca 108, 150x40 cm

Smärre slitage

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (12 bud)
2680720
2680719
2680708
2677315
850
2677313
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.