Sideboard teak

398735

TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd ca 88, 183x42,5 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Sideboard teak

Budhistorik (8 bud)
2680840
2680120
2 400
2677899
2677898
2675524

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.