Eduardo Fritz skulptur

398734

EDUARDO FRITZ (1900-tal): "He ain´t heavy", aktobatclowner, skulptur, signerad samt daterad 1987, höjd 55 cm

Konst, Skulpturer

Monter 5

Eduardo Fritz skulptur

Budhistorik (5 bud)
2681253
500
2681255
450
2681253
2679966
2675189

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.