Skåp jugend

398727

SKÅP, jugend, 1900-talets början, överskåp med vitrindörrar, underskåp med dörrar och lådor, metallbeslag, höjd ca 202, 124x52 cm

Visst slitage, senare bemålning

Skåp jugend

Budhistorik (11 bud)
2681022
2681015
750
2681011
700
2680849
650
2680600
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.