Gjutformar för glass och choklad

398723

CHOKLADFORMAR, 5 st., tidigt 1900-tal, vissa stämplade, ca 9x19 -14x25 cm

Metall

Monter 22

Budhistorik (9 bud)
2674355
950
2681994
900
2674355
850
2681707
2674355
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.