Matbord

398718

MATBORD, förkromat stålrör med skiva i härdat glas, 1980-tal, höjd ca 72,5, 95x95 cm

Visst slitage

Matbord

Budhistorik

2016-08-14 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.