Dag Björn Hellsing oljemålning

398716

DAG BJÖRN HELLSING (f. 1923): Motiv med sittande kvinna, signerad DB Hellsing, olja på pannå, ca 100x70 cm

Fack 34

Budhistorik (19 bud)
2686986
1 600
2686987
2686986
1 400
2686983
1 300
2685593

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.