Mattel Barbie, Ken och Skipper

398714

MATTEL BARBIE, KEN OCH SKIPPER, 3 dlr., 1960-tal, blond Barbie, klädd i svart examensdräkt, brunhårig Ken, 1962, marinblå kostym, brunhårig Skipper, strandklänning, diverse kläder samt diverse tillbehör

Obetydliga skador

Diverse, Leksaker

Budhistorik (21 bud)
2689488
5 000
2690120
4 800
2689488
4 600
2690116
4 400
2689488
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.