Carl David Phil

398713

CARL DAVID PIHL (f. 1865): Mansstudie, olja på pannå, signerad och daterad -92, 27,5x23 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Carl David Phil

Budhistorik (22 bud)
2689547
1 700
2688365
1 600
2687674
2687837
1 400
2687674
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.