Brosch 1800-tal

398710

BROSCH, silver, 1800-talets andra hälft, i form av blomma, antik- och rosenslipade diamanter, mittsten ca 0,30 ct, blomsterformad, broschnål i guld, bredd ca 2,6 cm, total vikt ca 7 g

Omarbetad, senare broschnål

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch 1800-tal

Budhistorik (41 bud)
2683764
6 000
2683617
5 800
2683617
5 000
2683763
4 800
2683617
4 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.