Soffbord jugend

398709

SOFFBORD, jugend, 1920/30-tal, i lackad björk med sammankopplad benställning, skiva med lätt avrundade kanter, höjd ca 55, 73x53 cm

Visst åldersrelaterat slitage

Rum 7

Soffbord jugend

Budhistorik (7 bud)
2681221
900
2681220
550
2681219
500
2681218
450
2681217

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.