Salongsgrupp Karl Johan-stil

398707

SALONGSGRUPP, 3 dlr, fanérad i mahogny, tidigt 1900-tal, Karl Johan-stil, bordets mått höjd ca 72, 90-130x70 cm

Bruksslitage

Rum 5

Salongsgrupp Karl Johan-stil

Budhistorik (1 bud)

2679268
2016-08-08 11:19:31

2016-08-09 kl 21:24
Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.