Stol

398704

STOL, 1880/90-tal, gustaviansk stil, bronserad dekor, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, skador

Rum 3

Stol

Budhistorik (8 bud)
2680544
650
2680483
600
2680325
550
2673366
500
2680324
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.