Roland Svensson färglitografi

398699

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad samt numrerad 300/460, färglitografi, ca 30x42 cm, ramad

Fack 18

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (17 bud)
2686729
1 400
2686962
1 300
2686729
2684602
2684121

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.