Soffbord

398698

SOFFBORD, 1950-tal, i teak med benställning i betsad bok, på hjultrissor, höjd 62, 120x61 cm

Visst slitage

Soffbord

Budhistorik (14 bud)
2673253
950
2673252
900
2673251
850
2672159
2671853
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.