Schäslong på hjultrissor

398696

SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, vitlackerad trästomme med rosa klädsel, djuphäftad rygg, höjd 95, 180x90 cm

Visst slitage

Rum 12

Schäslong på hjultrissor

Budhistorik (28 bud)
2682522
3 200
2682512
2682510
2 800
2682498
2 600
2682489
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.