Serveringsvagn Svenskt Tenn

398695

FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design, Temaauktion, Temaauktion

Rum 13

Serveringsvagn Svenskt Tenn

Budhistorik (39 bud)
2681666
5 200
2682065
5 000
2681666
4 600
2678124
4 400
2677025
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.