Sideboard teak

398694

SIDEBOARD, 1960-tal, i teak med benställning i bok, dörrar och lådor, höjd 82, 180x44 cm

Visst slitage, ett lås defekt

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (20 bud)
2680382
2673229
1 400
2673228
1 300
2673227
2673226

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.