Sideboard teak

398693

SIDEBOARD, 1960-tal, i teak med skjutdörrar och lådor, höjd 87, 180x45 cm

Visst slitage, senare bemålning

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (24 bud)
2681462
1 900
2681461
1 800
2680953
1 700
2680952
1 600
2677794

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.