Sideboard

398692

SIDEBOARD, 1960-tal, i teak med svartbemålade detaljer, dörrar och lådor, höjd 80, 160x42 cm

Visst slitage, senare svartbemålning

Sideboard

Budhistorik (21 bud)
2681158
1 600
2680153
2680067
1 400
2680066
1 300
2677799

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.