Sideboard 1960-tal

398690

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Korsör", fanerat i teak, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 72, 183x42 cm

Visst slitage, senare svartbemålning

Rum 13

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (24 bud)
2680879
1 900
2676752
1 800
2676751
1 700
2676750
1 600
2672827

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.