Sideboard teak

398688

TABERGSMÖBLER, 1960-tal, sideboard i teak med dörrar och lådor, senare svartlackerad toppskiva, höjd 80, 150x44 cm

Visst slitage, senare svartlackerad topp

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (30 bud)
2680784
3 600
2680668
3 400
2680352
3 200
2680667
2680352

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.