Hallyktor

398687

HALLYKTOR, 1 par, 1900-talets slut, metall samt glas, svartmålade, i form av stjärnor, höjd ca 42 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Hallyktor

Budhistorik (56 bud)
2682355
10 500
2682351
10 000
2682354
10 000
2682351
9 800
2682353
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.