Inge Pettersson oljemålning

398686

INGE PETTERSSON (född 1944): Havsmotiv, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 25x33 cm

Rum 5

Inge Pettersson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2680962
1 300
2680891
2680891
2672092
2680890

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.