Spegel

398685

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, patinerad träsam med uppskjutande krön, ca 114x46 cm

Visst slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel
Budhistorik (5 bud)
2687264
500
2686911
450
2686192
2683206
2679983

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.