Taburett

398684

TABURETT, 1930-tal, i lackad björk med textilsits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Rum 5

Taburett

Budhistorik (6 bud)
2680880
600
2680884
550
2680880
450
2680804
2680804

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.