Taklampa

398679

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, 6 ljuspunkter, gulmetall samt plåt, höjd 50 cm, djup 82 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa

Budhistorik (2 bud)

2682526
2673584

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.