Åke Axelsson Gästis stolar

398677

ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 6 st., rödbok, Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbetsade, skinnklädsel, stapelbara, stämplade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Rum 12

Åke Axelsson Gästis stolar

Budhistorik (5 bud)
2682741
2682740
2682693
2682258
2672876

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.