Åke Axelsson Gästis stolar

398676

ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 6 st., "Gästis", rödbok, Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbetsade, skinnklädsel, stapelbara, stämplade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Rum 12

Åke Axelsson Gästis stolar

Budhistorik (9 bud)
2682677
2 400
2682688
2682677
2681231
1 400
2681227

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.