Stolar sengustaviansk stil

398669

STOLAR, 2 st., 1900-talets början, sengustaviansk stil, bemålade i vitt samt guld, skuren dekor, stoppad sits och ryggbricka, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Rum 4

Stolar sengustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

2682627
450
2682623
2682367
2672750

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.