Soffbord/ sidobord 1900-talets mitt

398664

SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets mitt, skiva i teak, ben och hylla i svart plastöverdragen metall, höjd ca 50, 59x35 cm

Slitage, fläckar

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
2682192
1 300
2680625
2680625
2682069
2680625
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.