Makode Linde färglitografi

398658

MAKODE LINDE (född 1983): "Betty Boop", signerad Makode, 23/65, färglitografi, ca 32x26 cm

Fack 28

Makode Linde färglitografi

Budhistorik (18 bud)
2680057
1 700
2685490
1 600
2680057
2685489
1 400
2680057
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.