Makode Linde färglitografi

398656

MAKODE LINDE (född 1983): Kanin, signerad Makode, 27/65, färglitografi, bladmått ca 31,5x26,5 cm

Makode Linde färglitografi
Budhistorik (25 bud)
2686290
2 400
2686119
2685860
2686118
2685860
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.