Vägglampa

398644

VÄGGLAMPA, troligen Italien, 1900-talets andra häflt, med fyra ljuspunkter, mått ca 70x80 cm

Visst slitage, senare bemålning

Belysning, Vägglampor, Metall

Hylla 6

Vägglampa
Budhistorik (4 bud)

2680012
2679967
2672209
2672204
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.