Piedestal björk

398643

PIEDESTAL, jugend, 1900-talets första hälft, betsad björk, i fyra nivåer med spjälade sidor, höjd ca 100 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Piedestal björk

Budhistorik (16 bud)
2681215
2681076
2681076
1 900
2681214
1 800
2681076
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.