Atenienn

398642

HYLLA med fem hyllplan 1900-talets första hälft, svarvad dekor, höjd ca 140 cm

Visst slitage

Atenienn

Budhistorik (5 bud)
2680296
500
2678458
450
2674982
2674982
2673339

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.