Lodregulator

398640

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, fodral i valnöt, skuren dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd ca 110 cm

Bruksslitage

Klockor/Ur

Hylla 5

Lodregulator

Budhistorik (6 bud)
2680823
650
2680652
600
2680652
450
2676250
2675847

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.