Taklampa

398639

TAKARMATUR, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, mässing med glasprismor, diameter ca 25, total höjd 50 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 6

Taklampa

Budhistorik (6 bud)
2680867
550
2681332
500
2680867
450
2678833
2675632

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.